O nas
Dbamy o siebie i swoich bliskich oraz o przestrzeń, w której żyjemy. Unikamy przeciętnej bylejakości i przypadkowo namnażających się wokół nas przedmiotów. Otaczamy się tylko tym, co naprawdę zasługuje na to, by codziennie nam towarzyszyć w chwilach słodkiego nieróbstwa, dzikich harców czy delikatnych czułości. Lubimy czytać o dalekich podróżach i filmy Wesa Andersona. Lubimy się przytulać. Lubimy, jak jest ładnie.

Poznajcie nasze poduchy
Poduszki Cosy Pillows równie dobrze będą się czuły w Twoim salonie, jak i w pokoju maluszka.
Ich jasne, żywe kolory i estetyczne wzory nadadzą charakteru wnętrzom klasycznym, ale spełnią także oczekiwania wielbicieli stylu skandynawskiego. Możesz je obsadzić w dowolnej roli. Świetnie nadadzą się do budowania fortów, przyjmowania eleganckich gości, czy wylegiwania się na wieczorku filmowym z przyjaciółmi, by później prężnie wrócić do swojego pierwotnego kształtu i dalej dumnie zdobić Twoją kanapę. Jest jeszcze coś. Czytajcie dalej.
Cosy Pillows to poduszki wytworzone tak, jak naszym zdaniem powinien powstawać każdy produkt – z ogromną dbałością o jakość, ale i z szacunkiem do otaczającego nas świata. Organiczna bawełna, z której są uszyte, jest nie tylko wyborem odpowiedzialnym, ale też bardzo rozsądnym! Taka bawełna jest dużo trwalsza, bo niezniszczona przez toksyny i chemiczne czyszczenie, oraz dużo bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Dzięki temu jest szczególnie bezpieczna nawet dla maluszków.
Poduchy są piękne, ale jak wiadomo liczy się także wnętrze. Cosy Pillows wypełniają wyjątkowe, czterokanałowe włókna zapewniające ciepło i sprężystość niczym najwyższej jakości puch. Technologia ich wykonania gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza, co sprawia, że poduchy są higieniczne i bezzapachowe, ale też antyalergiczne. Podobnie jak pokrycie, wypełnienie poduszek jest przyjazne dla środowiska naturalnego i spełnia rygorystyczne kryteria ekologiczne.
Cosy Pillows uszyliśmy w Polsce i jesteśmy z nich bardzo dumni.

Przytul poduchę! 🙂