Kilka słów o naszych poduszkach (i nie tylko)

Poduszki CosyPillow będą równie dobrze czuły się w Twoim salonie, jak i w pokoju dziecięcym. Wytworzone są tak, jak naszym zdaniem powinien powstawać każdy produkt – z ogromną dbałością o jakość, ale i z szacunkiem do otaczającego nas świata.  Uszyliśmy je w Polsce i jesteśmy z nich bardzo dumni. Bawełna Oeko-Tex®, z której są uszyte, jest nie tylko wyborem odpowiedzialnym, ale też bardzo rozsądnym – jest dużo trwalsza, bo niezniszczona przez toksyny i chemiczne czyszczenie, oraz dużo bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Dzięki temu jest szczególnie bezpieczna nawet dla maluszków. Uważamy, że nasze poduchy są piękne, ale jak wiadomo liczy się także wnętrze 🙂 CosyPillows wypełniają wyjątkowe, czterokanałowe włókna zapewniające ciepło i sprężystość niczym najwyższej jakości puch. Technologia ich wykonania gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza, co sprawia, że poduchy są higieniczne, bezzapachowe i antyalergiczne. Podobnie jak pokrycie, wypełnienie poduszek jest przyjazne dla środowiska naturalnego i spełnia rygorystyczne kryteria ekologiczne.

Kilka słów o nas

Dbamy o siebie i swoich bliskich oraz o przestrzeń, w której żyjemy. Unikamy przeciętnej bylejakości i przypadkowo namnażających się wokół nas przedmiotów. Otaczamy się tylko tym, co naprawdę zasługuje na to, by codziennie nam towarzyszyć w chwilach słodkiego nieróbstwa, dzikich harców czy delikatnych czułości. Lubimy czytać o dalekich podróżach i filmy Wesa Andersona. Lubimy się przytulać. Lubimy, jak jest ładnie.
Oryginalne rysunki, które można znaleźć na naszych poduszkach (i nie tylko) narysowała Kasia, studentka architektury, która rysunkiem zajmuje się z pasji. Gdy nie rysuje – spaceruje. Choć lubi wracać w znane miejsca, wciąż odkrywa nowe obszary miasta i szuka inspiracji w detalach architektonicznych, mijanych przechodniach i otaczającej ją naturze.
Równe cięcia i mocne szwy w naszych produktach to zasługa naszej krawcowej, Haliny. Współpracujemy od pierwszej poduszki, która powstała w 2016 roku. Od tamtej pory nasza oferta znacznie się rozszerzyła i na tym nie koniec. Całe szczęście, Halina dzielnie zmaga się z kolejnymi prototypami poduszek, worków i pościeli, które wymyślamy.
  • No products in the cart.